ACY Travel Kimdir?

ACY Şirketler Grubunun faaliyetleri

ACY Şirketler Grubu faaliyetlerine inşaat sektörüyle 2003 yılında Adana'da başlamıştır Hayata geçirdiği projelerle sektörün yerel bazda tanınan,güven duyulan şirketlerinden biri haline gelmiştir.

ACY Şirketler Grubu ilk olarak faal olduğu inşaat sektöründe kaliterli yaşam alanları oluşturma kararlılığını adha sonra girdiği her sektöre yansıtmayı başarmıştır. ACY'nin ürettiği her projesinin çağın gerekli kıldığı tüm yenilikleri içermesi, değişen ihtiyaçları tam zamanında karşılamayı amaçlamaktadır.

İnşaat sektöründe yenilikçi anlayışını bir adım daha ileriye taşıyan ACY İstanbul'un yeni yüzü olacak Kanal İstanbul Projesinde yaptığı yatırımlarla yeni İstanbul'un en önemli aktörlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kaliteli ürün, çağdaş hizmet prensibini devam ettirdiği bir başka sektör olan tarım ve haycancılıkta da uluslarlarası ticaret ve modern üretim faaliyetleriyle Türkiyenin üretim ekonomisinine katkı sağlamaktadır.Bu vizyonla besicilik ve hubuat alanlarında modern teknolojinin tüm gerekliliklerine uygun olarak tasarladığı sistemlerle tarım ve hayvancılığın yükselen değeri konumundadır.

ACY İnşaat, gayrimenkul, tarım ve hayvancılık sektörlerinin yanı sıra turizm sektöründe de tecrübesi ve yenilikçi anlayışıyla başarılı işlere imza atmaya devam etmektedir. Online turizm sektöründe uluslararası düzeyde markaları olan worldairporttaxi.com ve hostelshome.com ile müşterilerine sunduğu uçak bileti, konaklama ve transfer hizmetlerini geliştirmek daha kaliterli bir formata kavuşturmak adına bu alandaki yatırımlarını arttırmış ve ACY Travel ile çok yakında tüm platformlarda kullanıma açmak için gün saymaktadır.

ACY Şirketler Grubu bugüne kadar yapmış olduğu faaliyetlerinde her zaman ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti ilkesinden ayrılmadan kaliteli ve güvenilir bir yapı ile ticari hayatına devam etmektedir